A kalite malzeme ve modern ar-ge çalışmalarımız ile, kusursuz mühendisliğin eseri ürünlerimizi kamuoyuna sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ürünlerimizi üretirken ilk önceliğimiz tamamen malzeme kalitesine öncelik vermek oldu. Amacımız sadece bir ürün üretmek değil, kusursuz ürünler üretmekti. Ar-ge çalışmalarımızı yaparken her zaman ilk önceliğimiz olabildiğince yüksek kaliteye ulaşmaktı. Tüm çalışmalarımızın sonunda arzu ettiğimiz derecede kaliteli ürünleri kamuoyuna sunmayı başardık.

Tanıtım Videomuz

Oda termostatlarımızda, elektronik kompenantlar ve yazılım olarak yüksek kalitenin yanında, bu ürün grubundaki en hassas nokta olan kablosuz modellerdeki radyo frekansı konusunda, ultra güçlü radyo frekans çekim kapasitesi ile rakipsiz bir ürün yarattık. Ayrıca endüstriyel tasarım tescil belgelerimiz ile modern ve şık tasarımlarımızı koruma altına aldık.

Modern ve şık tasarımlarımızı koruma altına aldığımız gibi, kalite belgelerimiz ile de, kalitemizi tescilledik.

Voltaj koruyucularımızda ise, kamuoyunun ihtiyaç duyduğu ürün modellerini oluşturduk. Elektriğin 2 temel unsuru voltaj ve akımdır. Özellikle yüksek voltaj ve akımdan dolayı bireysel tarafta birçok konut, işyeri ve elektronik cihazlar ciddi zarar görmektedir. Akım tarafında koruyucu olan, sigorta diye tabir edilen birçok kompenant mevcuttur. Fakat yüksek ve düşük voltaja karşı koruyucu olan montajı kolay, pratik,maliyeti uygun ve dekoratif ürünler piyasada mevcut değildir. Galaxy Energy olarak, bu konuda ihtiyaç duyulan ürünleride kamuoyuna sunmuş bulunuyoruz.

Bundan sonrada, en iyi niyetler ve çok büyük heyecanlarla üretmeye devam edeceğimiz ürünler ile yaşam alanlarında daha fazla konfor sağlamak ve markamızı zirveye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

%100 Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek, karakterli ve ahlaklı ticaret anlayışından asla vazgeçmeden, insanlara yaşam alanlarında daha çok konfor ve ekonomi sunmak.

Vizyonumuz

Var olan tüm enerji faktörlerini kontrol edecek yenilikçi teknolojiler bulmak ve markamızı zirveye taşımak.

GALAXY ENERGY

Genel Müdür
Fatih ULUKAYA